Pneumatiese silinder-samestelling dekselstelle, aluminium pneumatiese silinder-einddop

Kort beskrywing:

Pneumatiese silinderstel wat gebruik word vir die samestelling van pneumatiese silinder, soos DNC, SI standaard pneumatiese silinder en MA MAL DSNU Mini Pneumatiese silinder.Sluit pneumatiese silinder-einddop, seëls, magneet ens. voltooide stel in vir die bou van een silinder.Ons kan 'n volledige reeks verskaf en die goedere binne vinnige tye aflewer.


Produkbesonderhede

Produk Tags

1.Ons kan SC/SU Pneumatiese silinderstelle aanbied, Festo Standard DNC Pneumatiese silinderstelle, ISO15552/6431Europese Standaard Pneumatiese silinderstelle Onderdele.
2.Ons verskaf 'n verskeidenheid silindermodelle, 'n verskeidenheid silinderborings, om aan die behoeftes van die meeste markte te voldoen

Pneumatiese silinder model Boorgrootte
Ronde pneumatiese silinder 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Airtac standaard SI Pneumatiese silinderstelle 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Airtac SDA standaard 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Festo DNC standaard 32,40,50,63,80,100,125
FESTO ADVU standaard 16,20,25,32,40,50,63,80
Mini silinder MAL 16,20,25,32,40
Mini Vlekvrye Staal MA 10,12,16,20,25,32,40

Pneumatiese standaardsilinderstelle

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Geen. 1 2 3 4 5
Item Moer Trekstangmoer Suierstang seël Hoofbedekking O-ring
Geen. 12 13 14 15 16
Item Spoorstangkop Suierstang O-ring Suier seël Dra ring
6 7 8 9 10 11
Verstelbare skroef Blokstrokie Selfsmerende laer Cushing ring O-ring Vat
17 18 19 20 21
Suier Gewone kussing Lente kussing Seshoekmoer dekking

VDMA24562 Festo DNC pneumatiese silinderstelle

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Geen. 1 2 3 4 5
Item Moer Dekselverbindingskroef Suierstang seël Hoofbedekking O-ring
Geen. 12 13 14 15 16
Item Suierstang O-ring Suier seël Magent Suier
6 7 8 9 10 11
Verstelbare skroef Blokstrokie Selfsmerende laer Cushionring O-ring Vat
17 18 19 20 21
Dra ring kussing Lente kussing Skroef dekking

Airtac ISO6431 SI pneumatiese silinderstelle

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Geen. 1 2 3 4 5
Item Moer Dekselverbindingskroef Suierstang seël Hoofbedekking O-ring
Geen. 12 13 14 15 16
Item Suierstang O-ring Suier seël Dra ring Suier
6 7 8 9 10 11
Verstelbare skroef Blokstrokie Selfsmerende laer Cushionring O-ring Vat
17 18 19 20 21
Gewone kussing Lente kussing Skroef dekking

MA Mini Vlekvrye Staal Pneumatiese silinder KITS

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Geen. 1 2 3 4 5 6
Item Moer Moer Suierstang seël Hoofbedekking O-ring Verstelbare skroef
Geen. 12 13 14 15 16 17
Item Suier seël Suier Dra ring Lente kussing Skroef Rea omslag
7 8 9 10 11
Selfsmeer
dra
Cushing ring O-ring Vat Suierstang

MAL Mini Pneumatiese silinder KITS

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Geen. 1 2 3 4 5
Item Moer Moer Suierstang seël Hoofbedekking Selfsmeer
dra
Geen. 10 11 12 13 14
Item Anti-stamp kussing Suier seël Suier Magneet Dra ring
6 7 8 9
O-ring Vat Suierstang O-ring
15 16 17 18
Impak pakking Lente kussing Moer Bedekking

Airtac SDA Kompakte Pneumatiese silinder KITS

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Geen. 1 2 3 4 5 6 7
Item Gespe Suierstang seël O-ring Hoofbedekking Selfsmeer
dra
Kussing Suierstang
Geen. 8 9 10 11 12 13 14
Item Suier C-ring Kussing Vat Bedekking O-ring Gespe

Gereelde vrae:

V1: Wat is die pneumatiese silinderstelle?
A: Pneumatiese silinderstel verwys na die bykomstighede van die silinder anders as die silinderloop en suierstang, insluitend die silinder-einddeksel, silindersuier, seëlring, ens.
V2: Wat is die materiaal van pneumatiese silinderbedekking?
A: As gevolg van die komplekse vorm van die silinder-einddeksel, word aluminiumlegering oor die algemeen gebruik.In vergelyking met gietyster-silinderkoppe, het aluminium-silinderkoppe die voordeel van goeie termiese geleidingsvermoë, wat voordelig is om die kompressieverhouding te verhoog en werkdoeltreffendheid te verbeter.Daarbenewens, in vergelyking met gietyster, het aluminiumlegering 'n uitstekende voordeel in ligte gewig, wat in lyn is met die ontwikkelingsrigting van liggewigontwerp.
V3: Wat is die standaard van jou silinderstel?
A: Ons silinderstelle word vervaardig in streng ooreenstemming met die grootte van die silinder en silinder.Om luglekkasie te vermy, moet die grootte van die einddeksel ooreenstem met die grootte van die silinder.
Byvoorbeeld, die standaard vir SI pneumatiese silinders is ISO6431, en ons kit standaard is ISO6431;die standaard vir DNC pneumatiese silinders is VDMA24562, en ons stel standaard is VDMA24562.


  • Vorige:
  • Volgende:

  • Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons